DOMLUVIT PRIVÁTNÍ NÁKUP
X
Rádi Vám poradíme.
Budeme se věnovat jenom Vám a zodpovíme všechny vaše otázky. Společně pro vás vybereme tu nejvhodnější variantu.
Kdo se vám bude věnovat:

Tomáš

"Propadl jsem kouzlu fatbiků a testování různých systémů pohonu elektrokol. Miluju víkendové projížďky s rodinou po mém milovaném Lišovsku."

Rosťa

"Kolo je pro mě především ekologický dopravní prostředek. Každý den jezdím několik desítek kilometrů z vesnice pod Kletí do mé práce v DAJSPORTu. Ročně tak do práce najedu x tisíc kilometrů a to s nulovou uhlíkovou stopou. "
CHCI SJEDNAT KONZULTACI ZDARMA
ZOBRAZIT KATALOG

Běžecká obuv

BotyV naší nabídce naleznete především běžeckou obuv členěnou dále podle druhu terénu, na kterém mají být boty používány. V jednotlivých kategoriích je pak možno širokou nabídku dále filtrovat dle pohlaví, velikosti, barvy a dalších parametrů tak, abyste snadno a rychle nalezly ten pravý model pro vás. Kromě běžecké obuvi nabízíme také minimalistickou a barefoot obuv, což jsou boty, které poskytují menší podporu klenby a také menší tlumení. Nabídku pak doplňují dětské boty a lifestyle boty, které jsou určeny pro každodenní nošení, zde jsou modely jak sportovní tak společenské.

Vždy je potřeba dbát na správný výběr obuvi vzhledem k jejímu zamýšlenému použití, typu aktivity a případných požadovaných vlasností. U běžecké obuvi je potřeba především určit terén, na kterém mají být boty používány, míru tlumení vzhledem k délce tratě a běžeckému stylu, a způsob došlapu (supinační, pronační, neutrální). Pokud potřebujete s výběrem vhodné obuvi poradit, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám pomůžeme.ZOBRAZIT FILTRY
,-
,-


Strana  1/10
 1 2 3 4 5
Počet položek na stránku
 20  40  60  80Strana  1/10
 1 2 3 4 5
Počet položek na stránku
 20  40  60  80

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00-18:00 hodin
So: 9:00-12:00 hodin
Příjem servisů Po-Pá: od 7:00
Ověřeno zákazníky
Platba kartami MC
Platba kartami VISA
Odebírat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více.