DOMLUVIT PRIVÁTNÍ NÁKUP
X
Rádi Vám poradíme.
Budeme se věnovat jenom Vám a zodpovíme všechny vaše otázky. Společně pro vás vybereme tu nejvhodnější variantu.
Kdo se vám bude věnovat:

Jirka

"Jízdu na kole miluju. Většinu času trávím na biku nebo silničce a kdykoliv mám volno, jedu na švih. Zajímám se o dění v cyklistice, sleduji trendy a vývoj. Pomůžu Vám při výběru kola, doplňků nebo komponentů."

Tomáš

"Rád se proháním na kole v přírodě, miluju prudký sjezdy i výjezdy. Když budete chtít, poradím Vám s výběrem nejen kola, ale i lyží nebo běžeckých bot."
CHCI SJEDNAT KONZULTACI ZDARMA
ZOBRAZIT KATALOG

Běžecká obuv

BotyV naší nabídce naleznete především běžeckou obuv členěnou dále podle druhu terénu, na kterém mají být boty používány. V jednotlivých kategoriích je pak možno širokou nabídku dále filtrovat dle pohlaví, velikosti, barvy a dalších parametrů tak, abyste snadno a rychle nalezly ten pravý model pro vás. Kromě běžecké obuvi nabízíme také minimalistickou a barefoot obuv, což jsou boty, které poskytují menší podporu klenby a také menší tlumení. Nabídku pak doplňují dětské boty a lifestyle boty, které jsou určeny pro každodenní nošení, zde jsou modely jak sportovní tak společenské.

Vždy je potřeba dbát na správný výběr obuvi vzhledem k jejímu zamýšlenému použití, typu aktivity a případných požadovaných vlasností. U běžecké obuvi je potřeba především určit terén, na kterém mají být boty používány, míru tlumení vzhledem k délce tratě a běžeckému stylu, a způsob došlapu (supinační, pronační, neutrální). Pokud potřebujete s výběrem vhodné obuvi poradit, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám pomůžeme.

Nákup po telefonu 603 119 366 nebo na prodejně.
TOP NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Otevírací doba
Po-Pá: 9:00-18:00 hodin
So: 9:00-17:00 hodin
Ne: zavřeno
Příjem servisů: od 7:00
Ověřeno zákazníky
Platba kartami MC
Platba kartami VISA
Odebírat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.