Email
Heslo
Registrace
Email
Choose country of delivery
Choose language
* Běžecká obuv
Boty INOV-8 TRAILROC 280 W (M) pink/yellow - dámské
Boty INOV-8 TRAILROC 280 W (M) pink/yellow - dámské

Boty INOV-8 TRAILROC 280 W (M) pink/yellow - dámské

Do třetice všeho dobrého. Tak by se dal stručně popsat příchod TRAILROCu 280 s grafénovou podešví. Zobrazit celý text.
Není k dispozici
Kód produktu:
56626
ZÁRUKA:
24 měsíců
Výrobce:
30 let zkušeností v oboru
Produkt není dostupný, nelze proto zakoupit.

Detailní informace k produktu Boty INOV-8 TRAILROC 280 W (M) pink/yellow - dámské:

Do třetice všeho dobrého. Tak by se dal stručně popsat příchod TRAILROCu 280 s grafénovou podešví. Samotná bota si ale zaslouží prostoru mnohem víc, protože navazuje na své předchůdce a mění pravidla hry.

TRAILROC G 280 je zbrusu nová bota postavená na legendární podešvi určené do tvrdšího trailu a kamenů. Toto zaměření ještě doplňuje přítomnost ochranné rockstop vrstvy META PLATE mezi podešví a tlumicí vrstvou, takže ani ty nejostřejší šutry už nebudou představovat žádný problém.

Tlumicí vrstva je tvořena naší nejpohodlnější pěnou POWERFLOW+ s dropem 8 milimetrů. Vzhledem k tomu je jasné, že TRAILROC G 280 využijete především na delších distancích a všude tam, kde se vyžaduje komfortní bota, která ale neztrácí cit a vnímavost pro terén.

Svršek je napnutý na kopytě střední šířky (3) s dostatkem prostoru pro prsty a příčnou klenbu v přední části. A protože je TRAILROC bota do kamenitého trailu, tak je samozřejmostí robustní chránič prstů před nakopnutím a termoplastické výztuhy po celém obvodu svršku.

Firma Inov-8 se specializuje na výrobu krosové obuvi a doplňků ke krosům, maratonům a horským běhům. Tento typ obuvi se svým pojetím liší od většiny běžeckých bot; vysoká úroveň tlumení při běhu v terénu obvykle není žádoucí, naopak je důležitý jistý a účinný odraz na měkkém, kluzkém či mokrém povrchu. Z nabídky Inov-8 je proto možno vybírat boty s různou mírou tlumení odpovídající požadavkům různých běžeckých disciplín a terénů, ale vždy s kvalitní a důmyslně propracovanou podrážkou. Všechny produkty značky Inov-8 jsou vyrobeny za pomoci nejnovějších technologií, aby byla zajištěna co nejlepší odolnost i při používání v náročných podmínkách.


Tento produkt je zařazen v těchto kategoriích:Úvodní strana / Obuv / Běžecká obuv / Běžecké boty / Terénní boty
Úvodní strana / Akce a poukázky / Doprodej
Copyright © 2024, DAJSPORT s.r.o.  |  Mobilní verze