DOMLUVIT PRIVÁTNÍ NÁKUP
X
Rádi Vám poradíme.
Budeme se věnovat jenom Vám a zodpovíme všechny vaše otázky. Společně pro vás vybereme tu nejvhodnější variantu.
Kdo se vám bude věnovat:

Tomáš

"Propadl jsem kouzlu fatbiků a testování různých systémů pohonu elektrokol. Miluju víkendové projížďky s rodinou po mém milovaném Lišovsku."

Rosťa

"Kolo je pro mě především ekologický dopravní prostředek. Každý den jezdím několik desítek kilometrů z vesnice pod Kletí do mé práce v DAJSPORTu. Ročně tak do práce najedu x tisíc kilometrů a to s nulovou uhlíkovou stopou. "
CHCI SJEDNAT KONZULTACI ZDARMA
ZOBRAZIT KATALOG

Krosová elektrokola

Crossová elektrokola jsou určena zejména pro jízdu po silnicích a zpevněných cestách. Pokud Vaše cyklovýlety vedou i po nezpevněných polních a lesních cestách, doporučujeme Vám vybírat z kategorie HORSKÁ S PEVNÝM RÁMEM a CELOODPRUŽENÁ elektrokola, která pro jízdu na nezpevněných cestách nabízejí více stability a komfortu.

Naše firma nabízí jedinečnou možnost otestování crossových (a horských) elektrokol na až 4 hodiny ZDARMA, pro více informací navštivte naše TESTCENTRUM

Městská elektrokola jsou určena hlavně pro jízdu ve městech či projížďky v nenáročném terénu. Vzhledem ke svému nízkému nástupu jsou vhodná také pro osoby se zdravotním omezením.
V naší nabídce naleznete široké cenové rozpětí městských elektrokol od základních modelů určených zejména pro městský provoz až po luxusní kousky s nejmodernějšími systémy pohonu (BOSCH) a dojezdem přes 100 kilometrů.

Průvodce výběrem
PORADIT S NÁKUPEM

Potřebujete poradit, vyzkoušet, dozvědět se více informací?

»
Nákup na prodejně.

Průměr pláště (palce)


ZOBRAZIT FILTRY
,-
,-


Strana  1/1
Počet položek na stránku
 20  40  60  80Strana  1/1
Počet položek na stránku
 20  40  60  80

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00-18:00 hodin
So: 9:00-12:00 hodin
Příjem servisů Po-Pá: od 7:00
Ověřeno zákazníky
Platba kartami MC
Platba kartami VISA
Odebírat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více.