DOMLUVIT PRIVÁTNÍ NÁKUP
X
Rádi Vám poradíme.
Budeme se věnovat jenom Vám a zodpovíme všechny vaše otázky. Společně pro vás vybereme tu nejvhodnější variantu.
Kdo se vám bude věnovat:

Tomáš

"Propadl jsem kouzlu fatbiků a testování různých systémů pohonu elektrokol. Miluju víkendové projížďky s rodinou po mém milovaném Lišovsku."

Rosťa

"Kolo je pro mě především ekologický dopravní prostředek. Každý den jezdím několik desítek kilometrů z vesnice pod Kletí do mé práce v DAJSPORTu. Ročně tak do práce najedu x tisíc kilometrů a to s nulovou uhlíkovou stopou. "
CHCI SJEDNAT KONZULTACI ZDARMA
ZOBRAZIT KATALOG

Funkční oblečení

Funkční prádlo se používá zejména jako 1. vrstva oblečení (tj. ta, která příléhá přímo na tělo). Jeho posláním je odvádět pot od pokožky a zajišťovat optimální mikroklima. V současné době se můžeme setkat s funkčním prádlem buď z umělých vláken nebo přírodních materiálů jako tzv. Merino vlna, hedvábí, bambus a další.
Na základě mnohých odborných studií i vlastních bohatých zkušeností můžeme říci, že investice do přírodních materiálů jako je Merino vlna je sice jednorázově větší, nicméně bohatě se uživateli vrátí v podobě příjemného komfortu při nošení (teplo, odvod potu) a delšími přestávkami mezi praním. Merino vlnu v našem sortimentu zastupují zejména vysoce kvalitní výrobky skotské značky ENDURA a českého SENSORU.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY


Otevírací doba
Po-Pá: 9:00-18:00 hodin
So: 9:00-12:00 hodin
Příjem servisů Po-Pá: od 7:00
Ověřeno zákazníky
Platba kartami MC
Platba kartami VISA
Odebírat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více.