DOMLUVIT PRIVÁTNÍ NÁKUP
X
Rádi Vám poradíme.
Budeme se věnovat jenom Vám a zodpovíme všechny vaše otázky. Společně pro vás vybereme tu nejvhodnější variantu.
Kdo se vám bude věnovat:

Zbyněk

"Miluju trailové ježdění na celoodpruženém biku v singltrail centrech v naší republice. Každý rok pořádám vlastní MTB závod v předhůří Šumavy. Jsem aktivní lyžař a bývalý instruktor, lyže jsou mým velkým koníčkem."

Rosťa

"Kolo je pro mě především ekologický dopravní prostředek. Každý den jezdím několik desítek kilometrů z vesnice pod Kletí do mé práce v DAJSPORTu. Ročně tak do práce najedu x tisíc kilometrů a to s nulovou uhlíkovou stopou. "
CHCI SJEDNAT KONZULTACI ZDARMA
ZOBRAZIT KATALOG

Lyže na klasiku

Zde najdete široký výběr běžeckých lyží od rekreačních přes tréninkové až po závodní top modely. Mezi naše hlavní značky patří zejména SALOMON, ATOMIC a FISCHER, v menší míře pak SPORTEN (který ale není problém pro Vás na přání objednat).
Technologie SKIN - tuto "revoluci" v běžeckém lyžování uvedl před pár lety uvedl na trh ATOMIC (a po něm jej převzal SALOMON, FISCHER, SPORTEN a další). V principu je klasický stoupací vosk nahrazen nalepovacím pásem/vkládacím modulem, na kterém je umělý mohér (lidově řečeno "chlupy či tulení kůže") podobný tulenímu pásu na skialpinistických lyží. To znamená 100% odraz na všech sněhových podmínkách versus vynikající a velmi tichý skluz! Jedná se o geniální technologii, kde není potřeba žádných stoupacích vosků, klistrů, prášků. Výborný odraz do každých sněhových podmínek a oproti např. šupinám i skvělý skluz srovnatelný se skvěle namazanými běžkami. Díky technologii Skintec tak již nebude muset řešit mazání či špatně jedoucí šupiny, ale prostě vezmete své "chlupaté" lyže a vyrazíte!
Lyže si můžete filtrovat dle pohlaví, délky či typu odrazové komory.


ZOBRAZIT FILTRY
,-
,-


Strana  1/4
Počet položek na stránku
 20  40  60  80Strana  1/4
Počet položek na stránku
 20  40  60  80

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00-18:00 hodin
So: 9:00-17:00 hodin
Ne: zavřeno
Příjem servisů: od 7:00
Ověřeno zákazníky
Platba kartami MC
Platba kartami VISA
Odebírat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.