ZOBRAZIT KATALOG
Obuv Vivobarefoot ULTRA 3 L Bloom Algae Green, dámská
Obuv Vivobarefoot ULTRA 3 L Bloom Algae Green, dámská
Obuv Vivobarefoot ULTRA 3 L Bloom Algae Green, dámská
Obuv Vivobarefoot ULTRA 3 L Bloom Algae Green, dámská

Obuv Vivobarefoot ULTRA 3 L Bloom Algae Green, dámská

Hodnocení(0x)

Vivobarefoot ULTRA 3 L Bloom Algae Green je horká novinka letošního roku. Ultra III jsou extrémně lehké rychleschnoucí boty ideální do horkých letních dnů do města i k vodě. Zobrazit celý popis.
Není k dispozici
ZÁRUKA:
24 měsíců
VÝROBCE:
KÓD PRODUKTU:
37787
Produkt není dostupný, nelze proto zakoupit.

Detailní informace k produktu Obuv Vivobarefoot ULTRA 3 L Bloom Algae Green, dámská:

Díky své pružnosti a nízké váze jsou skladné a vždy připravené na společné cestování.

BLOOM je první plastová pěna rostlinného původu, která je částečně vyrobena z biomasy vodních řas. Tyto řasy jsou obnovitelným zdrojem a pochází z jezer a rybníků s vysokým rizikem jejich přemnožení. Řasy pomáhají udržovat ekologickou rovnováhu, ale při jejich přemnožení mohou poškodit vodní zdroje a život v nich. Odfiltrováním přemnožených řas z těchto vodních zdrojů pomáháme zmírňovat negativní dopady na životní prostředí. Zároveň výrobou plastů z této biomasy redukujeme naši závislost na ropě, která je na rozdíl od řas neobnovitelným zdrojem. Vyčištěnou vodu, ze které filtrací odstraníme řasy, vracíme zpět do přírody, čímž udržujeme ekologii jezer a rybníků v rovnováze.

Zavazování: Stahovací gumička
Podrážka: 5 mm tenká
Vnitřní vyjmutelná vložka: Ne
Eco: Veganské

Parametry u produktu

Barva
černá, tyrkysová, zelená
Pohlaví
Dámské
Velikosti
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43

Informace o výrobci Vivobarefoot:

V roce 2004 se společnost Terra Plana stala průkopníkem v kategorii barefoot (bosonohé) obuvi. Tehdy na trh uvedla boty značky Vivobarefoot, první barefoot boty s patentovanou ultra tenkou podrážkou odolnou proti oděru a s ochranou proti propíchnutí. Tato podrážka nabízí maximální senzorickou zpětnou vazbu mozku a zároveň největší možnou ochranu chodidlům.

S 200 000 nervovými zakončeními, 33svaly, 28 kostmi a 19 šlachami je lidské chodidlo mistrovské dílo přírody, které nepotřebuje pseudo tlumiče a silnou neforemnou podrážku ke správné funkci.

70% informací, které dostává mozek o pohybu pochází z nervových zakončení, která jsou umístěna na vašich chodidlech. Čím lepší a přímnější je kontakt se zemí, tím přirozenější je pohyb i odezva vašeho těla na prostředí ve kterém se pohybujete.

V roce 2010 zveřejnila Americká Akademie Fyzikální Medicíny a Rehabilitace a také Harvardská Univerzita studie potvrzující fakt, že běhaní naboso redukuje zranění, spoří výdej energie a zdokonaluje techniku běhu.

Jelikož chodit bos lze jen výjimečně, vzrostl požadavek na výrobu bot, které se co nejvíce bosé chůzi přiblížují, zároveň ale poskytnou dokonalou ochranu proti zranění od ostrých předmětů a ochrání nohy od klimatických vlivů počasí. Proto za vědecké podpory vznikla značka VIVOBAREFOOT nabízející nejširší nabídku barefoot (bosých) bot na trhu. Boty VIVOBAREFOOT mají rozdílné druhy podrážek určené do města, k běhání na silnici, v terénu, boty do přírody, i do hor, aby si vybral opravdu každý.

VIVOBAREFOOT je značka, která u všech svých výrobků klade důraz na co nejmenší zatížení životního prostředí. Proto při jejich výrobě využívá recyklované i recyklovatelné materiály, materiály z místních zdrojů s využitím ekologicky šetrných výrobních postupů, s důrazem na funkčnost, komfort a kvalitu.

VIVOBAREFOOT je nová značka na českém trhu, za jejíž výběr vás budou vaše nohy milovat a donesou vás dál.


Tento produkt je zařazen v těchto kategoriích:
Otevírací doba
Po-Pá: 9:00-18:00 hodin
So: 9:00-17:00 hodin
Ne: zavřeno
Příjem servisů Po-Pá: od 7:00
Ověřeno zákazníky
Platba kartami MC
Platba kartami VISA
Odebírat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více.