ZOBRAZIT KATALOG
Pánské boty Inov-8 F-LITE 235 (S) grey/blue/orange
Pánské boty Inov-8 F-LITE 235 (S) grey/blue/orange
Pánské boty Inov-8 F-LITE 235 (S) grey/blue/orange
Tabulka velikostí

Pánské boty Inov-8 F-LITE 235 (S) grey/blue/orange

Hodnocení(0x)

Pánská obuv Inov-8 F-LITE 235 (S) grey/blue/orang - specifický model určený výhradně pro fitness prostředí, kde dokáže nabídnout skvělou stabilitu a funkčnost v cvičebních disciplínách crossfit, apod. Zobrazit celý popis.
Není k dispozici
ZÁRUKA:
24 měsíců
VÝROBCE:
KÓD PRODUKTU:
30078
Produkt není dostupný, nelze proto zakoupit.

Detailní informace k produktu Pánské boty Inov-8 F-LITE 235 (S) grey/blue/orange:

Na vývoji této boty se aktivně podílela celá řada crossfiterů, včetně takových jmen, jako jsou Dan Bailey nebo Anna Tunnicliffe.

Kompletně nová řada F-lite, interně označená F-lite v2, je výhradně určena pro potřeby funkčního fitness. Oproti předchozí generaci F-lite má 235ky nulový sklon mezi patou a špičkou při zachování konstantní výšky 9 mm, je zde stejná směs mezipodešve, jaká je u ultratrailového klenotu race ultra. (compressed EVA).

Patní část mezipodešve má o 40% tvrdší směs, kterou oceníte při všech silových WODs. Výsledkem je velmi pohodlná, funkční a dynamická bota, která okamžitě přenáší pokyny chodidel. Funkčnost boty podporuje design podešve, který svým tvarem kopíruje šlachy v chodidlech a díky tomu je ve všech směrech flexibilní. Tuto funkční lahůdku oceníte při všech WODs, kdy budete něco tlačit, tahat, budete lozit po stěně nebo šplhat po laně. Podešev vás zkrátka podrží i z hrany palce nebo vnější části.

Svršek boty prošel totální revolucí, je napnut na širokém kopytě Standard, je bezešvý a zejména v příčné klenbě poskytuje dostatečný prostor pro její přirozenou práci. Příčná klenba je při jakémkoliv WOD nejvíce zatěžovanou částí chodidel a neměla by být v žádné části "stresována" úzkým svrškem, sešitím nějakých dílů, plastovou výstuhou, atp.
Díky pevnosti svrškového materiálu zde nečekejte tak skvělou prodyšnost, jako třeba předchozí generace F-lite, na druhou stranu je výrazně navýšena životnost. Celý obvod nártu svršku je pogumovaný, navazuje tak na zvýšené hrany podešve (ropetec) a zajišťuje tak skvělý kontakt s lanem při šplhu. V místě palcového kloubu je lehce elastický díl, který umožňuje chodidlům, zejména pak příčné klenbě v přirozeném roztahování se při zvedání činek.

Výsledek: špičková univerzální bota s vysokou stabilitou vyvíjena specificky na funkční fitness

http://inov-8.blogspot.cz/2014/12/f-lite-235.html

Technické informace:
Hmotnost: 235 g / 8.5 OZ
Šířka: STANDARD
Svršek: SYNTHETIC, TPU
Obsázka: MESH
Stélka: 3 mm
Mezipodešev: COMPRESSED EVA
Výztuha: DFB™
Drop: ZERO
Podešev: F-LITE™ V2
Směs: STICKY

Parametry u produktu

Barva
modrá, oranžová, šedá
Došlap
Neutrální
DROP - rozdíl pata / špička
0 mm
Pohlaví
Pánské
Použití
Výkonové
Velikosti
10, 10,5, 11, 11,5, 12, 13, 7, 7,5, 8, 8,5, 9, 9,5

Informace o výrobci Inov-8:

Firma Inov-8 se specializuje na výrobu krosové obuvi a doplňků ke krosům, maratonům a horským běhům. Tento typ obuvi se svým pojetím liší od většiny běžeckých bot; vysoká úroveň tlumení při běhu v terénu obvykle není žádoucí, naopak je důležitý jistý a účinný odraz na měkkém, kluzkém či mokrém povrchu. Z nabídky Inov-8 je proto možno vybírat boty s různou mírou tlumení odpovídající požadavkům různých běžeckých disciplín a terénů, ale vždy s kvalitní a důmyslně propracovanou podrážkou. Všechny produkty značky Inov-8 jsou vyrobeny za pomoci nejnovějších technologií, aby byla zajištěna co nejlepší odolnost i při používání v náročných podmínkách.


Tento produkt je zařazen v těchto kategoriích:
Úvodní stránka / Obuv / Běžecká obuv / Běžecké boty / Fitness boty
ZÁKAZNÍCI KUPUJÍCÍ TOTO ZBOŽÍ ZAKOUPILI TAKÉ

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00-18:00 hodin
So: 9:00-12:00 hodin
Ne: zavřeno
Příjem servisů Po-Pá: od 7:00
Ověřeno zákazníky
Platba kartami MC
Platba kartami VISA
Odebírat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více.