DOMLUVIT PRIVÁTNÍ NÁKUP
X
Rádi Vám poradíme.
Budeme se věnovat jenom Vám a zodpovíme všechny vaše otázky. Společně pro vás vybereme tu nejvhodnější variantu.
Kdo se vám bude věnovat:

Tomáš

"Propadl jsem kouzlu fatbiků a testování různých systémů pohonu elektrokol. Miluju víkendové projížďky s rodinou po mém milovaném Lišovsku."

Rosťa

"Kolo je pro mě především ekologický dopravní prostředek. Každý den jezdím několik desítek kilometrů z vesnice pod Kletí do mé práce v DAJSPORTu. Ročně tak do práce najedu x tisíc kilometrů a to s nulovou uhlíkovou stopou. "
CHCI SJEDNAT KONZULTACI ZDARMA
ZOBRAZIT KATALOG

MTB obuv

Milovníkům jízdy v terénu, kteří chtějí minimalizovat ztráty přenosu síly mezi botou a kolem, výrazně doporučujeme koupi nášlapných MTB treter. MTB tretry jsou vybaveny hrubší podrážkou pro pohyb v náročném terénu, pro větší přilnavost při chůzi po terénních překážkách je možné některé typy mtb treter osadit na špičku kolíky. MTB tretry jsou oproti cykloturistické obuvi lehčí, mají tvrdší podrážku a lépe obepínají nohu. Pro upevnění na noze jsou zpravidla používány dvě až tři přezky na suchý zip, u vyšších modelů je třetí přezka nahrazována kombinací pásek-ráčna, nejdražší pak tzv. BOA systémem. (utahování ocelových lanek otočným kolečkem)


ZOBRAZIT FILTRY
,-
,-


Strana  1/4
Počet položek na stránku
 20  40  60  80Strana  1/4
Počet položek na stránku
 20  40  60  80

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00-18:00 hodin
So: 9:00-12:00 hodin
Příjem servisů Po-Pá: od 7:00
Ověřeno zákazníky
Platba kartami MC
Platba kartami VISA
Odebírat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více.