DOMLUVIT PRIVÁTNÍ NÁKUP
X
Rádi Vám poradíme.
Budeme se věnovat jenom Vám a zodpovíme všechny vaše otázky. Společně pro vás vybereme tu nejvhodnější variantu.
Kdo se vám bude věnovat:

Jirka

"Jízdu na kole miluju. Většinu času trávím na biku nebo silničce a kdykoliv mám volno, jedu na švih. Zajímám se o dění v cyklistice, sleduji trendy a vývoj. Pomůžu Vám při výběru kola, doplňků nebo komponentů."

Tomáš

"Rád se proháním na kole v přírodě, miluju prudký sjezdy i výjezdy. Když budete chtít, poradím Vám s výběrem nejen kola, ale i lyží nebo běžeckých bot."
CHCI SJEDNAT KONZULTACI ZDARMA
ZOBRAZIT KATALOG

Pánské boty MTB

Milovníkům jízdy v terénu, kteří chtějí minimalizovat ztráty přenosu síly mezi botou a kolem, výrazně doporučujeme koupi nášlapných MTB treter. MTB tretry jsou vybaveny hrubší podrážkou pro pohyb v náročném terénu, pro větší přilnavost při chůzi po terénních překážkách je možné některé typy mtb treter osadit na špičku kolíky. MTB tretry jsou oproti cykloturistické obuvi lehčí, mají tvrdší podrážku a lépe obepínají nohu. Pro upevnění na noze jsou zpravidla používány dvě až tři přezky na suchý zip, u vyšších modelů je třetí přezka nahrazována kombinací pásek-ráčna, nejdražší pak tzv. BOA systémem. (utahování ocelových lanek otočným kolečkem)


ZOBRAZIT FILTRY
,-
,-


Strana  1/3
Počet položek na stránku
 20  40  60  80Strana  1/3
Počet položek na stránku
 20  40  60  80

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00-18:00 hodin
So: 9:00-17:00 hodin
Ne: zavřeno
Příjem servisů: od 7:00
Ověřeno zákazníky
Platba kartami MC
Platba kartami VISA
Odebírat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.