Otvírací doba v době květnových svátků: Sobota 1.5.2021 a Sobota 8.5.2021 - ZAVŘENO
DOMLUVIT PRIVÁTNÍ NÁKUP
X
Rádi Vám poradíme.
Budeme se věnovat jenom Vám a zodpovíme všechny vaše otázky. Společně pro vás vybereme tu nejvhodnější variantu.
Kdo se vám bude věnovat:

Tomáš

"Propadl jsem kouzlu fatbiků a testování různých systémů pohonu elektrokol. Miluju víkendové projížďky s rodinou po mém milovaném Lišovsku."

Rosťa

"Kolo je pro mě především ekologický dopravní prostředek. Každý den jezdím několik desítek kilometrů z vesnice pod Kletí do mé práce v DAJSPORTu. Ročně tak do práce najedu x tisíc kilometrů a to s nulovou uhlíkovou stopou. "
CHCI SJEDNAT KONZULTACI ZDARMA
ZOBRAZIT KATALOG

Regenerace

Regenerace je proces, při kterém dochází k navrácení organismu zpět do rovnováhy. Dochází nejen k obnovení energetických zásob, ale také k obnově poškozených tkání a srovnání vodního a elektrolytového prostředí. Kvalitní regenerace je stavebním kamenem progresivně se zvyšující výkonnosti. Umožní navyšovat tréninkové dávky. Bez kvalitní regenerace není absolutně možné dosáhnout sportovní pokroku. Rychlost regenerace závisí především na zdraví jedince, dostupnosti kvalitní potravy a tekutin, fyzické kondice a psychického stavu a samozřejmě možnosti odpočinku. Při nedostatku regenerace se setkáváme nejčastěji se zvýšenou únavou až malátností. Často toto vyčerpání může vést až k poklesu fyzického výkonu. Únava se stává postupně intenzivnější a v určitý moment je nutné jakoukoliv činnost přerušit. V nejhorších případech únava způsobí nepříjemné zranění či onemocnění. Základní schéma procesu, který probíhá při fyzické činnosti, je následující: zátěž - únava - regenerace.

Nákup na prodejně.

ZOBRAZIT FILTRY
,-
,-

Nenalezeny žádné produkty. Pokračujte ve výběru jiné podkategorie nebo jiné kategorie.

Návrat na předchozí stránkuOtevírací doba
Po-Pá: 9:00-18:00 hodin
So: 9:00-12:00 hodin
Příjem servisů Po-Pá: od 7:00
Ověřeno zákazníky
Platba kartami MC
Platba kartami VISA
Odebírat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více.