DOMLUVIT PRIVÁTNÍ NÁKUP
X
Rádi Vám poradíme.
Budeme se věnovat jenom Vám a zodpovíme všechny vaše otázky. Společně pro vás vybereme tu nejvhodnější variantu.
Kdo se vám bude věnovat:

Tomáš

"Propadl jsem kouzlu fatbiků a testování různých systémů pohonu elektrokol. Miluju víkendové projížďky s rodinou po mém milovaném Lišovsku."

Rosťa

"Kolo je pro mě především ekologický dopravní prostředek. Každý den jezdím několik desítek kilometrů z vesnice pod Kletí do mé práce v DAJSPORTu. Ročně tak do práce najedu x tisíc kilometrů a to s nulovou uhlíkovou stopou. "
CHCI SJEDNAT KONZULTACI ZDARMA
ZOBRAZIT KATALOG

Silniční kola, fitness kola

Silniční kola jsou určena pro svižnou jízdu na asfaltových komunikacích. Pevný a lehký rám plus aerodynamická geometrie rámu zaručují rychlou a přesnou reakci na podněty jezdce. Komponenty, především kola, jsou lehčí než u ostatních kategorií, úzké pláště plněné na vysoké tlaky mají minimální valivý odpor. Nízko položená zahnutá řidítka (tzv. berany) poskytují jezdci dobrou oporu pro stoupání, sprinty a také lepší posez z hlediska aerodynamiky.

Fitness kola se od silničních kol liší zejména ve třech parametrech : rovná řidítka, lehce vzpřímenější posez a o něco širší pláště. Tyto odlišnosti pak dávají kolu větší pohodlí, avšak jízda na takovém kole je přitom stále velmi sportovní a dynamická. Cílovou skupinou těchto lidí jsou tedy nadšení sportovci, kteří chtějí rychlé a přitom pohodlné kolo na každodenní trénink. 

Velikosti rámů silničních a fitness kol jsou u námi prodávaných výrobců uváděny nejčastěji v centimetrech. Pro přepočet velikosti rámů z centimetrů na palce a obráceně prosím použijte naši tabulku.

Pro výběr konkrétní velikosti rámu a modelového ročníku prosím použijte FILTR  (volba ZNAČKY A PARAMETRY)

Průvodce výběrem
PORADIT S NÁKUPEM

Potřebujete poradit, vyzkoušet, dozvědět se více informací?

»
Nákup po telefonu 603 119 366 nebo na prodejně.
TOP NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Otevírací doba
Po-Pá: 9:00-18:00 hodin
So: 9:00-17:00 hodin
Ne: zavřeno
Příjem servisů Po-Pá: od 7:00
Ověřeno zákazníky
Platba kartami MC
Platba kartami VISA
Odebírat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více.