ZOBRAZIT KATALOG
Top v kategorie
Guarana Naturalis - 100g
Guarana Naturalis - 100g
Certifikace

Guarana Naturalis - 100g

Hodnocení(0x)

Guarana je ideálním produktem zejména v období se zvýšenou psychickou aktivitou a nutností udržení maximální koncentrace. Její semena resp. obsažený guaranin je druh kofeinu. Zobrazit celý popis.
CENA BEZ DPH
225.0 Kč | DPH 15 %
259.0 Kč
POČET KUSŮ
KOUPIT
Porovnat
Přidat do seznamu
Nákup po telefonu 603 119 366 nebo na prodejně.
ZÁRUKA:
24 měsíců
VÝROBCE:
KÓD PRODUKTU:
30532

Detailní informace k produktu Guarana Naturalis - 100g:

Její užívání ovlivňuje paměť i psychickou pohodu. Proto je velmi vyhledávaná zejména manažery či studenty při náročných zkouškách.Toto balení Vám vydrží na cca 1,8 měsíce.

Cena denní dávky je cca 4,5 Kč.PěstitelPrioritou brazilského pěstitele Guarany Naturalis je špičková kvalita výsledného produktu. Pro zachování maximálního množství účinných látek jsou jednotlivé fáze jejího zpracování pečlivě a pravidelně kontrolovány. Guarana je spolu ostatními produkty řazenými do kategorie superpotravin vyvážena do celého světa, kde s perfektními výsledky prochází řadou testů kvality. Celosvětově narůstající obliba je oceněním důkladné péče věnované každé várce.VýrobaGuarana Naturalis je získávána ze semen rostliny v češtině označované jako paulinie nápojná. Sběr semen volně rostoucí guarany je významným zdrojem příjmů domorodých obyvatel Amazonie. Šetrně usušená semena jsou pomleta tak, aby vznikl jemný prášek světle hnědé barvy.KonzumaceDospělí konzumují 1 až 2 zarovnané čajové lžičky guarany (1g-2g) 1-2x denně.Rozmíchejte ve vodě , ovocné či zeleninové šťávě. Výborně se hodí pro přípravu nápojů určených sportovcům. V menší míře ji lze přidávat také do kaší, energetických tyčinek nebo konzumovat s rozmačkaným banánem.TipÚčinnost guarany zvýšíte přidáním citronové šťávy.


Tento produkt je zařazen v těchto kategoriích:
Úvodní stránka / Sportovní výživa / Superpotraviny
Otevírací doba
Po-Pá: 9:00-18:00 hodin
So: 9:00-17:00 hodin
Ne: zavřeno
Příjem servisů Po-Pá: od 7:00
Ověřeno zákazníky
Platba kartami MC
Platba kartami VISA
Odebírat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více.