DOMLUVIT PRIVÁTNÍ NÁKUP
X
Rádi Vám poradíme.
Budeme se věnovat jenom Vám a zodpovíme všechny vaše otázky. Společně pro vás vybereme tu nejvhodnější variantu.
Kdo se vám bude věnovat:

Tomáš

"Propadl jsem kouzlu fatbiků a testování různých systémů pohonu elektrokol. Miluju víkendové projížďky s rodinou po mém milovaném Lišovsku."

Rosťa

"Kolo je pro mě především ekologický dopravní prostředek. Každý den jezdím několik desítek kilometrů z vesnice pod Kletí do mé práce v DAJSPORTu. Ročně tak do práce najedu x tisíc kilometrů a to s nulovou uhlíkovou stopou. "
CHCI SJEDNAT KONZULTACI ZDARMA
ZOBRAZIT KATALOG

Terénní boty

Běžecké boty jsou speciálně navrženy tak, aby šetřily Vaše klouby, vhodně tlumily dopady a perfektně seděly na noze. Krosové boty mají pak hrubší vzorek a dobře se hodí na běh v terénu. V nabídce najdete běžecké boty jak pro rekreační běžce tak i běžecké boty pro náročné. Běžecká obuv je pak rozdělena podle pohlaví na pánskédámské a dětské.

Krosové běžecké boty jsou speciálně určeny do nezpevněného terénu. Případně jsou ještě dále děleny dle bližších specifik daného terénu na boty na ULTRA TRAIL, TRAIL a OFF TRAIL. Podle určení dle terénu se pak boty liší především provedením, tedy vzorkem, materiálem a nastavením podešve. Daný terén zohledňuje také provedení svršku, případně další vybavení boty. Pokud tedy předem víte, v jakém terénu zamyšlíte běhat, můžete zvolit model, který bude přesněji odpovídat vašim požadavkům a nárokům použití v daném terénu, pro jistější došlap a kontrolu pohybu, ale také pro zdravý a radostný pohyb.

Nákup na prodejně.

ZOBRAZIT FILTRY
,-
,-


Strana  1/5
 1 2 3 4 5
Počet položek na stránku
 20  40  60  80Strana  1/5
 1 2 3 4 5
Počet položek na stránku
 20  40  60  80

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00-18:00 hodin
So: 9:00-12:00 hodin
Příjem servisů Po-Pá: od 7:00
Půjčovna Po-Pá: 7-18, So: 9-12
Ověřeno zákazníky
Platba kartami MC
Platba kartami VISA
Odebírat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více.