DOMLUVIT PRIVÁTNÍ NÁKUP
X
Rádi Vám poradíme.
Budeme se věnovat jenom Vám a zodpovíme všechny vaše otázky. Společně pro vás vybereme tu nejvhodnější variantu.
Kdo se vám bude věnovat:

Tomáš

"Propadl jsem kouzlu fatbiků a testování různých systémů pohonu elektrokol. Miluju víkendové projížďky s rodinou po mém milovaném Lišovsku."

Rosťa

"Kolo je pro mě především ekologický dopravní prostředek. Každý den jezdím několik desítek kilometrů z vesnice pod Kletí do mé práce v DAJSPORTu. Ročně tak do práce najedu x tisíc kilometrů a to s nulovou uhlíkovou stopou. "
CHCI SJEDNAT KONZULTACI ZDARMA
ZOBRAZIT KATALOG

TESTCENTRUM

Zvažujete koupit elektrokola, lyží, běžek nebo přemýšlíte o navigaci na Vaše cyklovýlety? V naší prodejně v Českém Vrbném Vám nabízíme na jednom místě otestovat hned několik druhů letní a zimní výbavy. Po prokliku na danou kategorii se Vám zobrazí kompletní informace o naší nabídce testcentra.

1) TESTCENTRUM ELEKTROKOL

2) PŮJČOVNA A TESTCENTRUM BĚŽEK

3) TESTCENTRUM CYKLONAVIGACÍ TEASI

Jednotlivá testcentra se samozřejmě dají i kombinovat - tj. můžeme Vám na přání namontovat na testované elektrokolo i testovací sedlo a na řidítka přidělat cyklonavigaci s trasou, kterou si sami určíte! Nebo jedete na víkend do zimního střediska, kde je možné kromě sjezdování i běhat na běžkách?
Žádný problém, VIP a TOP sjezdové lyže od Salomonu, Atomicu a K2 a "chlupaté" běžky od Atomicu/Salomonu připravíme a seřídíme přesně tak, jak budete potřebovat.

Těšíme se na Vás!


Otevírací doba
Po-Pá: 9:00-18:00 hodin
So: 9:00-12:00 hodin
Příjem servisů Po-Pá: od 7:00
Půjčovna Po-Pá: 7-18, So: 9-12
Ověřeno zákazníky
Platba kartami MC
Platba kartami VISA
Odebírat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více.