Email
Heslo
Registrace
Email
Choose country of delivery
Choose language

Výměna a vrácení zboží

 

Vrácení zboží

Pokud Vám zboží nevyhovuje a nechcete je vyměnit za jiné, pošlete nám ho zpět. Vracené zboží dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.

Přiložte kopii dokladu o nákupu a přímo na ni připište, jakým způsobem chcete vrátit peníze za zboží – zda poštovní poukázkou nebo převodem na účet (v takovém případě rovnou uveďte číslo vašeho účtu) - ukázat příklad.

Peníze za vrácené zboží Vám zašleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 10 dnů od doručení zboží na naši adresu.

K vrácení můžete také použít tento formulář pro odstoupení od kupní smlouvy.

 

Původní balení zboží

Obal není předmětem koupě ani součástí koupené věci. Zboží si můžete vyzkoušet, nesmí však dojít k jeho zjevnému opotřebení. Je třeba brát v úvahu náklady, které bude mít DajSport.cz s uvedením do původního stavu a které mohou být požadovány k úhradě. S ohledem na různorodost zboží mohou být tyto náklady různě vysoké a řeší se individuálně. Tyto náklady pak mohou být započteny s částkou za vrácené zboží.

Propagační předměty si i v případě vracení zboží můžete ponechat.

 

Výměna zboží

Pokud Vám doručené zboží z nějakého důvodu nevyhovuje (nesedí Vám velikost nebo se Vám nelíbí barva apod.), pošlete nám zboží zpět.

Přiložte kopii dokladu o nákupu a přímo na ni připište, za co přesně chcete zboží vyměnit: značka, model, barva, velikost počet kusů (případně kód produktu na eshopu)- ukázat příklad.

Zboží Vám vyměníme a obratem pošleme. Při výměně hradí zákazník poštovné 99 Kč.

Adresa pro zasílání zboží:
VÝMĚNA nebo VRÁCENÍ
DAJ SPORT
České Vrbné 2349
370 11 České Budějovice

V žádném případě neposílejte zpět zboží na dobírku! Tyto zásilky nebudou přijaty a budou doručeny zpět odesílateli.

Copyright © 2024, DAJSPORT s.r.o.  |  Mobilní verze