DOMLUVIT PRIVÁTNÍ NÁKUP
X
Rádi Vám poradíme.
Budeme se věnovat jenom Vám a zodpovíme všechny vaše otázky. Společně pro vás vybereme tu nejvhodnější variantu.
Kdo se vám bude věnovat:

Tomáš

"Propadl jsem kouzlu fatbiků a testování různých systémů pohonu elektrokol. Miluju víkendové projížďky s rodinou po mém milovaném Lišovsku."

Rosťa

"Kolo je pro mě především ekologický dopravní prostředek. Každý den jezdím několik desítek kilometrů z vesnice pod Kletí do mé práce v DAJSPORTu. Ročně tak do práce najedu x tisíc kilometrů a to s nulovou uhlíkovou stopou. "
CHCI SJEDNAT KONZULTACI ZDARMA
ZOBRAZIT KATALOG

Běžkařské oblečení

Kolekce oblečení vhodná na běžecké lyžování je rozdělena do několika sekcí podle výkonosti lyžaře. Kolekce pro závodníky je navržena pro maximální výkon a tomu jsou také podřízeny vlastnosti materiálů. Další kategorií je kolekce pro výkonné sportovce, která vychází z kompromisu pro maximální výkon a pohodlí. Třetí sekcí je pak oblečení pro aktivní sportovce, která dbá v první řadě na pohodlí a vychází z konceptu "Stop and go", kdy se počítá s tím že sportovec aktivně stráví čas svojí aktivitou a to nejen sportovním výkonem, ale i např. zastávkou na krásném výhledu. Do sekce oblečení na běžky patří nejen běžkařské budny, běžkařské kalhoty a rukavice na běžky, ale i v neposlední řadě vhodné funkční oblečení, ponožky, čepice na běžky, nákrčníky atd. 

Nákup na prodejně.


ZOBRAZIT FILTRY
,-
,-


Strana  1/8
 1 2 3 4 5
Počet položek na stránku
 20  40  60  80Strana  1/8
 1 2 3 4 5
Počet položek na stránku
 20  40  60  80

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00-18:00 hodin
So: 9:00-12:00 hodin
Příjem servisů Po-Pá: od 7:00
Ověřeno zákazníky
Platba kartami MC
Platba kartami VISA
Odebírat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více.