DOMLUVIT PRIVÁTNÍ NÁKUP
X
Rádi Vám poradíme.
Budeme se věnovat jenom Vám a zodpovíme všechny vaše otázky. Společně pro vás vybereme tu nejvhodnější variantu.
Kdo se vám bude věnovat:

Jirka

"Jízdu na kole miluju. Většinu času trávím na biku nebo silničce a kdykoliv mám volno, jedu na švih. Zajímám se o dění v cyklistice, sleduji trendy a vývoj. Pomůžu Vám při výběru kola, doplňků nebo komponentů."

Tomáš

"Rád se proháním na kole v přírodě, miluju prudký sjezdy i výjezdy. Když budete chtít, poradím Vám s výběrem nejen kola, ale i lyží nebo běžeckých bot."
CHCI SJEDNAT KONZULTACI ZDARMA
ZOBRAZIT KATALOG

Běžkařské oblečení

Kolekce oblečení vhodná na běžecké lyžování je rozdělena do několika sekcí podle výkonosti lyžaře. Kolekce pro závodníky je navržena pro maximální výkon a tomu jsou také podřízeny vlastnosti materiálů. Další kategorií je kolekce pro výkonné sportovce, která vychází z kompromisu pro maximální výkon a pohodlí. Třetí sekcí je pak oblečení pro aktivní sportovce, která dbá v první řadě na pohodlí a vychází z konceptu "Stop and go", kdy se počítá s tím že sportovec aktivně stráví čas svojí aktivitou a to nejen sportovním výkonem, ale i např. zastávkou na krásném výhledu. Do sekce oblečení na běžky patří nejen běžkařské budny, běžkařské kalhoty a rukavice na běžky, ale i v neposlední řadě vhodné funkční oblečení, ponožky, čepice na běžky, nákrčníky atd. 

Nákup po telefonu 603 119 366 nebo na prodejně.


ZOBRAZIT FILTRY
,-
,-


Strana  1/12
 1 2 3 4 5
Počet položek na stránku
 20  40  60  80Strana  1/12
 1 2 3 4 5
Počet položek na stránku
 20  40  60  80

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00-18:00 hodin
So: 9:00-17:00 hodin
Ne: zavřeno
Příjem servisů: od 7:00
Ověřeno zákazníky
Platba kartami MC
Platba kartami VISA
Odebírat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.