Připravujeme náš e-shop ke spuštění, proto je dočasně nedostupný a nelze přes něj objednat zboží. Prodejna v Českých Budějovicích funguje bez omezení.

Servis lyží - České Budějovice

Servis lyží je v letních měsících uzavřen, budeme se na Vás těšit opět v zimě :).
Pro objednání servisu lyží není třeba volat předem, spuštění lyžařského servisu a osobní příjem zakázek včas zveřejníme.

Děkujeme

Servis - informace

Servis provádějí profesionálně vyškolení technici na profesionálních strojích SWISS MONTANA. Náš servis MONATANA SWISS High standard ski servis je vybaven poloautomatickým strojem Montana Crystal Inline. Stroj je vybaven brusným kamenem s vysoce kvalitním systéme finální úpravy s možností nastavení podélné, příčné a kombinace podélné a příčné struktury. Předností stroje je že nám umožňuje kontrolu stavu broušené lyže v jakémkoli okamžiku procesu broušení, čímž docílíme dokonalé obroušení při minimálním úběru broušené plochy lyže a její dlouhé životnosti.

Objednání servisní práce

Objednat servis v naší provozovně můžete buď osobně, telefonicky.

Místo servisu:
Dajsport
České Vrbné 2349
370 11 České Budějovice

Otevírací doba - servis lyže:
Po-Pá: 7-18 hodin (příjem a výdej zakázek *)
So: 9-12 hodin (příjem a výdej zakázek *)
*) Lyžařský servis (broušení, opravy lyží atp.) probíhá ve vybrané pracovní dny v týdnu. Konkrétní servisní den rádi Vám sdělíme osobně nebo po telefonu - níže.

Objednání servisu:
Telefonicky: 387 200 200

Jak nejlépe postupovat:
1. Volejte na telefon 387 200 200 nebo se zastavte v našem obchodě.
2. Servisní technik s Vámi domluví vyhovující termín pro převzetí do servisu a termín vyzvednutí ze servisu.
3. V určený den vybavení dopravíte do našeho servisu
4. Naši servisní technici provedou servis. Po skončení servisu Vám technik zavolá nebo pošle SMS zprávu a oznámí, že servis je připraven k vyzvednutí.