Připravujeme náš e-shop ke spuštění, proto je dočasně nedostupný a nelze přes něj objednat zboží. Prodejna v Českých Budějovicích funguje bez omezení.

Blatníky SKS Speedrocker 28 černé

Kód: 45531_0
Značka: SKS Germany
1 399 Kč
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení
SKS SPEEDROCKER je vyvinut speciálně pro cyklokrosová a gravel kola, cestovatelské speciály, a silniční kola s širšími plášti v rozmezí 32 až 42 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SKS SPEEDROCKER je vyvinut speciálně pro cyklokrosová a gravel kola, cestovatelské speciály, a silniční kola s širšími plášti v rozmezí 32 až 42 mm.
Speedrocker nabízí výbornou stabilitu usazení na nejdrsnějších cestách a zároveň poskytuje optimální ochranu za všech podmínek.
Přední blatník je tvořen spoilerem, který je před vidlicí a zabraňuje stříkání vody před cyklistu, a zadní částí, která zachytává stříkající vodu a bláto od kola. Zadní blatník využívá inovativní vysunovací nástavec pro větší ochranu u sedlové trubky a vše je pevně uchyceno na rámu pomocí nového gumového upevňovacího systému, který sedí na většinu rámů, včetně integrovaných vybrání pro brzdy nebo vedení kabeláže.
SPEEDROCKER představuje nový vzhled vzpěr ESC Vario Safety System. Pevné, ale lehké, černé eloxované hliníkové vzpěry jsou navrženy širší než obvykle, pro dostatečný prostor mezi nimi. To dodává SPEEDROCKERu nejen elegantní celkový vzhled, ale také maximalizuje prostor mezi pláštěm a blatníkem.

-hmotnost:408 g
-max. šířka pláště: 42 mm
-délka předního blatníku: 500+210 mm
-délka zadního blatníku: 950 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Sety blatníků
Záruka: 24 měsíců
Průměr pláště (palce): 28

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: