Připravujeme náš e-shop ke spuštění, proto je dočasně nedostupný a nelze přes něj objednat zboží. Prodejna v Českých Budějovicích funguje bez omezení.

Ledvinka EVOC HIP PACK PRO 3 102612100 - black, unisex

Kód: 62873_0
Značka: Evoc sports
2 790 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
HIP PACK PRO 3 je ideální pro přenášení nářadí, občerstvení a nápojů, přičemž stále nabízí plný rozsah pohybu pro ambiciózní trailové ježdění. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

HIP PACK PRO 3 je ideální pro přenášení nářadí, občerstvení a nápojů, přičemž stále nabízí plný rozsah pohybu pro ambiciózní trailové ježdění. Díky EXTRA WIDE HIP WINGS, ventilovanému pásu AERO FLEX a optimalizovanému AIR FLOW CONTACT SYSTÉMU nejenže sedí bezpečně a těsně na svém místě, ale také dokonale rozkládá váhu pro extra pohodlí. Široké ventilační kanály a hrubá síťovina na zadní části zajišťují efektivní proudění vzduchu a dále zvyšují pohodlí. VENTI FLAP EVOC s režimy do kopce a z kopce nabízí extra ventilaci při stoupání a ještě těsnější při sestupu. 

Možnost přikoupení hydratačního vaku o objemu 1,5 l  k zajišťení dostatečného přísunu vody.. Pokud se při jízdě setkáte s technickými problémy, do vnějšího rychle a snadno přístupného PROSTORU NA NÁŘADÍ se vejde opravná sada, nářadí atd. Balení je také vybaveno KOMPRESNÍMI POPRUHY pro přizpůsobení hlasitosti, KLIPEM PODSVÍCENÍ, KLIPEM NA KLÍČE, prostornými kapsami na zip v kyčelních křídlech a mnoho dalšího. Taška je vyrobena z lehkého, ale vysoce odolného recyklovaného nylonu Ripstop s povrchovou úpravou bez PFC.

  • VZDUCHOVÁ KLAPKA pro nastavení režimu do kopce a z kopce

  • EXTRA ŠIROKÉ BOČNÍ KŘÍDLA s prostornými kapsami na zip

 

Funkce:

KONTAKTNÍ SYSTÉM PROUDĚNÍ VZDUCHU 2.0

Přepracovaný AIR FLOW CONTACT SYSTEM 2.0 nabízí vynikající pohodlí díky svému optimalizovanému designu a použití nových materiálů. Široké ventilační kanály mezi strategicky umístěnými vložkami z EVA pěny a hrubší síťovinou zajišťují znatelnou cirkulaci vzduchu. 3D tvarovaný stabilizátor s předtvarovanými žebry a ohybovými oblastmi zajišťuje ergonomické přizpůsobení zádům a jakémukoli pohybu.

CIRKULACE VZDUCHU

Konstantní, volný proud vzduchu je umožněn pomocí vertikálního vzduchového kanálu. To zajišťuje optimální ventilaci i při vysoké námaze včetně velkého potu, aby se zabránilo prochladnutí citlivé oblasti ledvin.

AIRO FLEX je extrémně pevný materiál, který je zároveň prodyšný a pružný. Používáme jej u našich špičkových bederních pásů, abychom zajistili optimální přenos zátěže na boky se současným maximálním větráním – pro maximální pohodlí při nošení. 

VZDUCHOVÁ KLAPKA

Systém VENTI FLAP umožňuje odklopení zadního dílu pro maximální ventilaci a tím větší komfort nošení. Při delším stoupání můžete zvětšit vzdálenost k zádům otevřením nastavovacího popruhu, abyste podpořili cirkulaci vzduchu. Při sjezdech můžete vzdálenost opět snížit, což pak zajistí, že batoh pevně sedí a je zcela neutrální vůči pohybu.

 

PŘIHRÁDKA NA NÁŘADÍ S RYCHLÝM PŘÍSTUPEM

DRŽÁK NA KLÍČ

Karabina pro připevnění klíčů

KAPSA NA LAHEV

ODDĚLENÍ HYDRATAČNÍHO SYSTÉMU

Doplňkové parametry

Kategorie: Ledvinky
Záruka: 24 měsíců
Barva: černá
Dle objemu: 2 až 2,9 litru
Pohlaví: Unisex
Rezervoár: Příprava pro rezervoár
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: