DOMLUVIT PRIVÁTNÍ NÁKUP
X
Rádi Vám poradíme.
Budeme se věnovat jenom Vám a zodpovíme všechny vaše otázky. Společně pro vás vybereme tu nejvhodnější variantu.
Kdo se vám bude věnovat:

Jirka

"Jízdu na kole miluju. Většinu času trávím na biku nebo silničce a kdykoliv mám volno, jedu na švih. Zajímám se o dění v cyklistice, sleduji trendy a vývoj. Pomůžu Vám při výběru kola, doplňků nebo komponentů."

Tomáš

"Rád se proháním na kole v přírodě, miluju prudký sjezdy i výjezdy. Když budete chtít, poradím Vám s výběrem nejen kola, ale i lyží nebo běžeckých bot."
CHCI SJEDNAT KONZULTACI ZDARMA
ZOBRAZIT KATALOG

Lyžařské brýle

Pestrý výběr lyžařských brýlí různých velikostí, barev a použití. Základní dělení brýlí je dle tzv. slunečního filtru - tj. propustnosti světla, který si můžete vybrat níže. Pro večerní lyžování či horší světelné podmínky (zamračeno, mlha, sněžení) volte fitry S1 až S2, univerzální filtr S2 pak pro širší škálu od horšího počasí až po vyjasnění, pro velmi jasné dny s ostrým sluncem pak filtr S3. Fotochromatické (samozabarvovací) brýle pak zvládají více filtrů v jednom, jejich nevýhodou je samozřejmě vyšší cena. Polarizované brýle odstraňují odlesky, u lyžařských brýlí  se příliš nepoužívají.
Dalším důležitým faktorem je i barva zorníku. Fialové či růžové barvy zorníku jsou ideální do tzv. "difuze" - tj. rozptýleného slunečního světla bez tvrdých stínů, kde lépe vytahují reliéf terénu, žluté či oranžové zase zjasňují výhled při zatažených mracích.


ZOBRAZIT FILTRY
,-
,-


Strana  1/4
Počet položek na stránku
 20  40  60  80Strana  1/4
Počet položek na stránku
 20  40  60  80

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00-18:00 hodin
So: 9:00-17:00 hodin
Ne: zavřeno
Příjem servisů: od 7:00
Ověřeno zákazníky
Platba kartami MC
Platba kartami VISA
Odebírat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.