DOMLUVIT PRIVÁTNÍ NÁKUP
X
Rádi Vám poradíme.
Budeme se věnovat jenom Vám a zodpovíme všechny vaše otázky. Společně pro vás vybereme tu nejvhodnější variantu.
Kdo se vám bude věnovat:

Tomáš

"Propadl jsem kouzlu fatbiků a testování různých systémů pohonu elektrokol. Miluju víkendové projížďky s rodinou po mém milovaném Lišovsku."

Rosťa

"Kolo je pro mě především ekologický dopravní prostředek. Každý den jezdím několik desítek kilometrů z vesnice pod Kletí do mé práce v DAJSPORTu. Ročně tak do práce najedu x tisíc kilometrů a to s nulovou uhlíkovou stopou. "
CHCI SJEDNAT KONZULTACI ZDARMA
ZOBRAZIT KATALOG

Lyžařské brýle

Pestrý výběr lyžařských brýlí různých velikostí, barev a použití. Základní dělení brýlí je dle tzv. slunečního filtru - tj. propustnosti světla, který si můžete vybrat níže. Pro večerní lyžování či horší světelné podmínky (zamračeno, mlha, sněžení) volte fitry S0 (čirá skla) až S1, univerzální filtr S2 pak pro širší škálu od horšího počasí až po vyjasnění, pro velmi jasné dny s ostrým sluncem pak filtr S3. Fotochromatické (samozabarvovací) brýle pak zvládají více filtrů v jednom, jejich nevýhodou je samozřejmě vyšší cena. Polarizované brýle odstraňují odlesky, u lyžařských brýlí se příliš nepoužívají.
Dalším důležitým faktorem je i barva zorníku. Fialové či růžové barvy zorníku jsou ideální do tzv. "difuze" - tj. rozptýleného slunečního světla bez tvrdých stínů, kde lépe vytahují reliéf terénu, žluté či oranžové zase zjasňují výhled při zatažených mracích.

Sluneční filtry & technologie obrazu


ZOBRAZIT FILTRY
,-
,-


Strana  1/8
 1 2 3 4 5
Počet položek na stránku
 20  40  60  80Strana  1/8
 1 2 3 4 5
Počet položek na stránku
 20  40  60  80

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00-18:00 hodin
So: 9:00-12:00 hodin
Příjem servisů Po-Pá: od 7:00
Ověřeno zákazníky
Platba kartami MC
Platba kartami VISA
Odebírat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více.