Připravujeme náš e-shop ke spuštění, proto je dočasně nedostupný a nelze přes něj objednat zboží. Prodejna v Českých Budějovicích funguje bez omezení.

Nosič kol na tažné zařízení Wjenzek Variant 2+1

Kód: 52735_0
Značka: Wjenzek
9 290 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Nosič jízdních kol na tažné zařízení Variant 2+1, někdy nazývaný také jako nosič kol na kouli, je určen k přepravě 3 jízdních kol.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nosič jízdních kol na tažné zařízení Variant 2+1, někdy nazývaný také jako nosič kol na kouli, je určen k přepravě 3 jízdních kol. Tento držák kol na tažné zařízení byl konstruován s vysokým důrazem na bezpečnost při přepravě jízdních kol. Současně bylo našim cílem zachovat jeho praktičnost a snadné použití. Zadní nosič kol Variant 2+1 upevníte k tažnému zařízení automobilu pomocí svislého šroubu, přiloženého klíče a uzamknete. Držák na kola na kouli je vybaven spodním aretačním šroubem. Ten zajistí neměnný sklon nosiče a vy se tak nemusíte obávat o vaše kola ani při velmi rychlé jízdě automobilem. Tento nosič jízdních kol umožňuje sklopení, takže se pohodlně dostanete do kufru automobilu i s naloženými koly. Nosič jednoduše sklopíte zatáhnutím za madlo v jeho středu. Světelná rampa nosiče je připojena k zásuvce tažného zařízení vozidla pomocí 13-pólového konektoru. Rampa je vybavena kompletními zadními svítilnami, včetně couvacího světla, mlhovkou a osvětlením SPZ. Pro auta se 7 pin zásuvkou dodáváme adaptér 7-13 pin. Třetí kolo se upevňuje pomocí přídavného adaptéru, který je možné kdykoli namontovat, nebo odmontovat. Nosič jízdních kol Variant 2+1 je vyroben z kvalitní oceli, hliníku a plastových doplňků. Výhody nosičů kol Wjenzek: Spolehlivé a bezpečné uchycení na tažné zařízení Korekce rovinnosti nosiče (nosič nevisí dolů) Funkce sklápění i s naloženými koly Pojistné červené pásky zabrání samovolnému sklopení nosiče Uzamčení nosiče k vozidlu Uzamčení kol k nosiči Nezvýšená spotřeba pohonných hmot Nenarušují aerodynamiku vozidla Technické údaje Max. počet jízdních kol 3 Osová vzdálenost mezi držáky pro kola 19 cm Max. vzdálenost nábojů kola (rozvor) 128 cm Hmotnost 18,5 kg Max. doporučená šíře pneumatik 2,8" Nosnost 50 kg Zámek - tažné zařízení + Rozměr 60 x 113 x 79 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Nosiče kol
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: