Připravujeme náš e-shop ke spuštění, proto je dočasně nedostupný a nelze přes něj objednat zboží. Prodejna v Českých Budějovicích funguje bez omezení.

Odblokování elektrokola YAMAHA PW-System 50Km/h

Kód: 26073_0
Značka: SKISTAV PRIM
4 590 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
SpeedBox2 for YAMAHA je revoluční procesorem řízený modul, který zvýší maximalní rychlost Vašeho elektrokola na 50km/h. Na displeji se přitom zobrazuje stále reálná rychlost!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zrušení omezovače rychlosti Vám umožní využívat potenciál Vašeho elektrokola na 100%, a to tím, že odstraní rychlostní limit 25km/h a zvýší přípomoc Vašeho elektrokola až do rychlosti 50km/h. Maximální rychlost Vašeho elektrokola tak bude limitována pouze frekvencí šlapání.
Údaje jako je reálná rychlost, maximální rychlost, průměrná rychlost, denní ujetá dráha a dojezd se zobrazují správně!

Ovládání krátkým stisknutím tlačítka WALK umístěném na čele ovládacího panelu. Po stisknutí tohoto tlačítka, se na ovládacím panelu po dobu cca. 2 vteřin, zobrazí aktuální rychlost 5.0 km/h. To znamená, že je SpeedBox2 aktivován a přípomoc Vašeho elektrokola nyní funguje do rychlosti 50 km/h. Po opětovném stisknutí tlačítka WALK se zobrazí aktuální rychlost 2.5 km/h. To znamená, že je SpeedBox2 deaktivován a vše funguje, jako by tam nebyl.

 

 

 

 

Jezdit 25 km/h je NUDA :-)

 

 

 

 

VLASTNOSTI:

Zobrazení na displeji: REÁLNÁ RYCHLOST

Kompatibilní s displeji: INTUVIA, NYON

Maximální rychlost: 50 km/h

Aktivace: TLAČÍTKEM OSVĚTLENÍ

V ceně je montáž a diagnostika systému .

Úprava je certifikovaná CE a ROHS.
 

 

 

Upozorňujeme, že provoz takto upravených elektrokol na pozemních komunikacích je v rozporu s platnou legislativou některých zemí. Elektrokolo s touto úpravou je možné provozovat jen na vlastní nebezpečí a na zodpovědnost uživatele a zásadně mimo pozemní komunikace, v souladu s platnou legislativou EU. Prosíme, buďte při používání Vašeho elektrokola ohleduplní ke svému okolí, dodržujte pravidla silničního provozu, používejte cyklistickou přilbu a další ochranné pomůcky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odblokování rychlosti
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: