Email
Heslo
Registrace
Email
Choose country of delivery
Choose language

Paddleboardy

Stand Up Paddle / zkratka SUP/ neboli paddleboarding je vodní sport, při kterém stojíme na prkně a s pádlem v ruce se uvádíme do pohybu. Je to sport , který provozujeme na rybníku, jezeře, řece nebo moři. Nemusíte být zkušení ani sportovně zdatní. Jde jen o zábavu a odreagování se a pohyb na čerstvém vzduchu. Úplný nováček si jízdu osvojí během 15 min. Paddleboardy jsou fajn pro relax a pohodu, pro posílení břišních a zádových svalů, pro posíle ...


Všechny filtry
,-
,-
Strana  1/2
Počet položek
 20  40  60  80

Podrobné informace ke kategorii Paddleboardy

Stand Up Paddle / zkratka SUP/ neboli paddleboarding je vodní sport, při kterém stojíme na prkně a s pádlem v ruce se uvádíme do pohybu. Je to sport , který provozujeme na rybníku, jezeře, řece nebo moři.
Nemusíte být zkušení ani sportovně zdatní. Jde jen o zábavu a odreagování se a pohyb na čerstvém vzduchu. Úplný nováček si jízdu osvojí během 15 min.
Paddleboardy jsou fajn pro relax a pohodu, pro posílení břišních a zádových svalů, pro posílení rovnováhy a zpevnění celého těla, pro dovádění našich dětí na vodě, pro zlepšení naší kondice, pro opalování, pro prozkoumávání zátočin, pláží a ostrůvků apod..

Copyright © 2024, DAJSPORT s.r.o.  |  Mobilní verze