Připravujeme náš e-shop ke spuštění, proto je dočasně nedostupný a nelze přes něj objednat zboží. Prodejna v Českých Budějovicích funguje bez omezení.

Pedály Shimano PD-T421

Kód: 26944_0
Značka: Shimano
1 990 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Pedály jsou určené pro rekreační jezdce nebo začínající cyklisty, kteří začínají s SPD pedály. Nový systém CLIC´R přináší nový požitek z jízdy. CLIC´R zajišťuje snadnější našlápnutí a uvolnění nohy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přináší požitek z cyklistiky ještě více lidem- měkčí pružina pro snadné našlápnutí a uvolnění- nasatvitelné předpětí zámku pro upnutí a uvolnění- SM-SH56 (vícesměrné uvolnění) včetně zarážekVáha: 418gTechnologie kufrů: SHIMANO CLIC´RPopis technologie SHIMANO CLIC´RJedná se o nový systém pedálů zaměřený na jezdce, žačínající s nášlapnými pedály. Ve srovnání s běžnými pedály nebo pedály s klipsnami nabízí nášlapné pedály nesrovnatelně vyšší účinnost přenosu energie z nohou jezdce do pohonu byciklu. Pedály SHIMANO CLIC´R umožňují ujet více, rychleji a déle s menší únavou. A nejen to. Lepší stabilita zlepšuje schopnost ovládání byciklu. Dejte sbohem staré neúčinné obuvi a vyměňte ji za nášlapnou.Tuto technologi využívají pedály: PD-T700, PD-T400, PD-MT50 a PD-T420Parametry SHIMANO CLIC´R- menší předpětí pružiny pro snadnější našlápnutí a uvolnění- nášlapná síla > o 60% nižší než u SPD- uvolňovací síla > o 50% nižší než u SPD (v poloze nejnižšího předpětí pružiny)- naklápěcí klec pro snadné našlápnutí- brání nechtěnému uvolnění- menší uvolňovací úhel (SPD - 13° a nový CLIC´R - 8,5°)

Doplňkové parametry

Kategorie: Pedály
Záruka: 24 měsíců
Barva: černá
Dle provedení: Nášlapné - jednostranné
Kompatibilita kufru: SPD
Osa (materiál): -
Technologie: SPD (Shimano)
Upevnění kufru: 2 díry
Závit (palce): 9/16 - standard

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: