DOMLUVIT PRIVÁTNÍ NÁKUP
X
Rádi Vám poradíme.
Budeme se věnovat jenom Vám a zodpovíme všechny vaše otázky. Společně pro vás vybereme tu nejvhodnější variantu.
Kdo se vám bude věnovat:

Tomáš

"Propadl jsem kouzlu fatbiků a testování různých systémů pohonu elektrokol. Miluju víkendové projížďky s rodinou po mém milovaném Lišovsku."

Rosťa

"Kolo je pro mě především ekologický dopravní prostředek. Každý den jezdím několik desítek kilometrů z vesnice pod Kletí do mé práce v DAJSPORTu. Ročně tak do práce najedu x tisíc kilometrů a to s nulovou uhlíkovou stopou. "
CHCI SJEDNAT KONZULTACI ZDARMA
ZOBRAZIT KATALOG

Sjezdové lyžování

Sjezdové lyžování je u nás zastoupeno pestrou paletou sjezdových lyží a lyžařských bot pro všechny věkové skupiny a kategorie od předních značek SALOMON, ATOMIC, K2, FISCHER či LEKI. K dispozici máme i půjčovnu lyží VOELKL a testcentrum lyží K2.
Pro úpravy a opravy hran a skluznice pak můžete využít náš profesionální skiservis na špičkových švýcarských strojích firmy MONTANA. Provádíme i tepelné tvarování skeletu lyžařských bot značek SALOMON, ATOMIC  a K2. Montáž vázání k novým lyžím a běžkám je u nás samozřejmě zdarma.
Pokud si nejste jisti volbou té správné lyže či lyžařské boty pro Vás, neváhejte nás osobně navštívit na naší prodejně v Českém Vrbném a využít našich poradenských služeb.ZOBRAZIT FILTRY
,-
,-
Štítky
Zobrazit všechny výrobce


Strana  1/29
 1 2 3 4 5
Počet položek na stránku
 20  40  60  80Strana  1/29
 1 2 3 4 5
Počet položek na stránku
 20  40  60  80

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00-18:00 hodin
So: 9:00-12:00 hodin
Příjem servisů Po-Pá: od 7:00
Ověřeno zákazníky
Platba kartami MC
Platba kartami VISA
Odebírat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více.