DOMLUVIT PRIVÁTNÍ NÁKUP
X
Rádi Vám poradíme.
Budeme se věnovat jenom Vám a zodpovíme všechny vaše otázky. Společně pro vás vybereme tu nejvhodnější variantu.
Kdo se vám bude věnovat:

Jirka

"Jízdu na kole miluju. Většinu času trávím na biku nebo silničce a kdykoliv mám volno, jedu na švih. Zajímám se o dění v cyklistice, sleduji trendy a vývoj. Pomůžu Vám při výběru kola, doplňků nebo komponentů."

Tomáš

"Rád se proháním na kole v přírodě, miluju prudký sjezdy i výjezdy. Když budete chtít, poradím Vám s výběrem nejen kola, ale i lyží nebo běžeckých bot."
CHCI SJEDNAT KONZULTACI ZDARMA
ZOBRAZIT KATALOG

Sjezdové lyžování

Sjezdové lyžování je u nás zastoupeno pestrou paletou sjezdových lyží a lyžařských bot pro všechny věkové skupiny a kategorie od předních značek SALOMON, ATOMIC, K2, FISCHER či LEKI. K dispozici máme i půjčovnu lyží VOELKL a testcentrum lyží K2.
Pro úpravy a opravy hran a skluznice pak můžete využít náš profesionální skiservis na špičkových švýcarských strojích firmy MONTANA. Provádíme i tepelné tvarování skeletu CUSTOM SHELL / MEMORYFIT lyžařských bot značek SALOMON, ATOMIC  a K2. Montáž vázání k novým lyžím, snowboardům i běžkám je u nás samozřejmě zdarma.
Pokud si nejste jisti volbou té správné lyže či lyžařské boty pro Vás, neváhejte nás osobně navštívit na naší prodejně v Českém Vrbném a využít našich poradenských služeb.

TOP NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Otevírací doba
Po-Pá: 9:00-18:00 hodin
So: 9:00-17:00 hodin
Ne: zavřeno
Příjem servisů: od 7:00
Ověřeno zákazníky
Platba kartami MC
Platba kartami VISA
Odebírat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.